Digiqole ad

Ndodh edhe kjo: Papa i bën “like” modeles braziliane me të brendshme

 Ndodh edhe kjo: Papa i bën “like” modeles braziliane me të brendshme

Në të gjitha mediat e huaja së fundmi ka bërë një bujë të madhe lajmi ku Papa Françesku i ka bërë “like” në Instagram një modeleje braziliane.

Ajo në foton e publikuar është shfaqur mjaft provokuese si një vajzë shkolle.

Modelja 27-vjeçare Natalija Garibo, krahas fotos provokuese ka njoftuar ndjekësit se Papa Françesku i ka bërë like fotos së saj dhe tashmë ajo mund të shkojë në parajsë.

“Të paktën po shkoj në parajsë”- shkruan ajo.

Digiqole ad

Të ngjashme