Digiqole ad

Munishi: Lojtaret e mi jan fizikisht më mirë se disa që luajnë neper klubet më prestigjioze evropiane ju garantoj

 Munishi: Lojtaret e mi jan fizikisht më mirë se disa që luajnë neper klubet më prestigjioze evropiane ju garantoj

Ky është postimi i plotë i trajnerit të Ballkanit:

Mos shikoni kush qysh e ka emnin .

Mos shikoni kush ku lunë.

Selekciononi ne parametra dhe ne formën momentale se kush si është , cili eshte ne formën momentale më të mirë .

Boll na keni nenqmu ligën e Kosoves .!

Për një gjë jam i sigurt se lojtaret e mi jan fizikisht më mirë se disa që luajnë neper klubet më prestigjioze evropiane ju garantoj .

Se per disa qe nuk jan duke lujtë fare as që diskutohet .

Dhe mos mendoni se po flas vetem per lojtar të Fc Ballkanit , ka lojtar shumë të mirë ne ligen e Kosoves që i kam edhe kundërshtar por jan shumë të mirë .

Postimi i dedikohet Reprezentacionit A

Unë biri yt Kosovë

Digiqole ad

Të ngjashme