Digiqole ad

Është vetëm 20 vjeç, por vajza e Lutfi Hazirit me poza provokative nuk lë vend për imagjinatë

 Është vetëm 20 vjeç, por vajza e Lutfi Hazirit me poza provokative nuk lë vend për imagjinatë

Vajza e të parit të komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri duket se po vë në pah linjat trupore duke mos ngurruar aspak.

Para disa ditësh, Mimas teksa po shijont festën e ditëlindjës, ajo nuk harroi të pozonte vazhdimisht, duke mos përtuar të ekspozojë gjoksin.

Ndonëse e re, Mimasi ka një pamje unike e siç duket bukurinë e ka trashëguar nga e ëma këngëtarja, Myrvete Bajrami

Padyshim që ato më të pëlqyerat janë momentet kur shfaqë fotografi të nxehta dhe me ekspozim të formave trupore.

Me këto tipare të veçanta që kanë , të bijat e Lutfi Hazirit cilësohen si vajzat më të bukura të politikanëve shqiptar.Insajderi

Digiqole ad

Të ngjashme