Digiqole ad

Eskalon situata në Kuvend: Mimoza Kusari dhe Arben Gashi cohën në këmbë e përplasen

 Eskalon situata në Kuvend: Mimoza Kusari dhe Arben Gashi cohën në këmbë e përplasen

Në mbyllje të interpelancës për të pagjeturit, përplasjet mes deputetes së Vetëvendosjes, Mimoza Kusari dhe deputetit të LDK’së, Arben Gashit kanë vazhduar edhe përtej foltores.

Kusari gjatë fjalimit për të pagjeturit ka thënë se Gashi më herët gënjeu.

Edhe pas përfundimit të fjalës, kanë vazhduar përplasjet mes Kusarit dhe Gashit.Express

Digiqole ad

Të ngjashme