Digiqole ad

I mituri maltreton një person në Prizren

 I mituri maltreton një person në Prizren
Foto ilustrim

Një i mitur ka maltretuar një person tjetër dhe pas një mosmarrëveshje verbale i dyshuari i nervozuar derisa po dilte nga dera e hyrjes me grusht e ka thyer xhaminë e derës.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 17:20, në Prizren.

Siç thuhet në raport, me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Viktima m/k raporton se i dyshuari, i mitur, m/k e maltreton, dhe tani pas një mosmarrëveshje verbale i dyshuari i nervozuar derisa po dilte nga dera e hyrjes me grusht e ka thyer xhamin e derës. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim.

Digiqole ad

Të ngjashme