Digiqole ad

Lideri pret Llapin

 Lideri pret Llapin

Sonte me fillim nga ora 13:30 në Suharekë nis takimi ndërmjet Ballkanit dhe Llapit.
Ballkani është lider i Superligës me 26 pikë të mbledhura dhe synon të shënojë fitoren e nëntë këtë edicion.

Në anën tjetër, Llapi nuk ka pasur start të mirë, pasi në 11 ndeshje të luajtura deri më tash ka vetëm dy fitore. Renditet në pozitën e parafundit me tetë pikë të mbledhura.

Tabela aktuale

Digiqole ad

Të ngjashme