Digiqole ad

Sulmon babain fizikisht, policia nuk mund ta arrestoj

 Sulmon babain fizikisht, policia nuk mund ta arrestoj

DHUNË NË FAMILJE

Prizren 24.11.2020 – 12:00. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se në vazhdimësi ka mosmarrëveshje me djalin e tij i cili  e ka sulmuar fizikisht disa herë. I dyshuari nuk gjendej në shtëpi dhe për momentin nuk dihet  ku ndodhet. Rasti është duke u hetuar.

Digiqole ad

Të ngjashme