Digiqole ad

Zv.ministri Nexhat Ramadani viziton Komunën e Vushtrisë

 Zv.ministri Nexhat Ramadani viziton Komunën e Vushtrisë

Zv.Ministri i Tregtisë dhe Industrisë z.Nexhat Ramadani i cili vie nga radhët e LDK dhe është nga Suhareka, sot gjatë ditës ka vizituar Komunën e Vushtrisë.

Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i Vushtrisë Xhafer Tahiri:


“Ishte kënaqësi të pres sot në vizitë pune në Komunë, zv/Ministrin e Tregëtisë dhe Industrisë z. Nexhat Ramadani.
Bashkëpunimi me profesionist të përkushtuar siç është z. Ramadani po sjellë projekte me rëndësi për qytetarët e Vushtrrisë.“

Digiqole ad

Të ngjashme