Digiqole ad

Vidhet një veturë në Suharekë, befason Policia

 Vidhet një veturë në Suharekë, befason Policia

Një veturë është vjedhur mbrëme në rrugën Hajdin Berisha në Suharekë, kështu kishte raportuar pronari i veturës në polici. Policia e Kosovës gjatë kërkimit ka hasur në veturën e vjedhur.

Kështu thuhet në raportin e Policisë së Kosovës: 

VJEDHJE E AUTOMJETIT

Rr. Hajdin Berisha, Suharekë 25.11.2020 – 21:04

Ankuesi mashkull  kosovar  ka raportuar se i është vjedhur vetura e tij me targa vendore. Policia gjatë kërkimit ka hasur në veturën e vjedhur e cila i është kthyer pronarit. I dyshuari mashkull është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Digiqole ad

Të ngjashme