Digiqole ad

Ballkanit me gjest fantastik pas fitores në Skenderaj, bëjnë homazhe në Kompleksin Memorial në Prekaz

 Ballkanit me gjest fantastik pas fitores në Skenderaj, bëjnë homazhe në Kompleksin Memorial në Prekaz

Ballkani e ka shfrytëzuar më së miri gabimin e ndjekëseve të tij, shkruan Gazetasheshi.com

Skuadra e Ismet Munishit ka shënuar fitore kundër Drenicës në udhëtim me rezultatin 1-2, duke dominuar gjatë gjithë ndeshjes në Skenderaj.

Pas fitores së rëndesishme, klubi i Ballkanit kanë bërë një gjest fantastik duke shkuar për homazhe në Kompleksin Memorial në Prekaz.

“Pas fitores, homazhe tek Komadant Adem Jashari dhe familja e tij”, ka shkruar sulmuesi i “portokallinjve”, Mirlind Daku.

Ballkani me këtë fitore e forcon pozitën e parë me 32 pikë të mbledhura, kurse Drenica zë vendin e pestë me 18 pikë të grumbulluara.Gazeta Sheshi

Digiqole ad

Të ngjashme