Digiqole ad

Ftohet nga gjykata speciale Naim Kadolli

 Ftohet nga gjykata speciale Naim Kadolli

Ish ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës z.Naim Kadolli pëmrs një postimi në facebook ka njiftuar se ka pranuar një ftesë nga gjykata speciale.

Sot me 28 nentor gjylata speciale ka derguar ftese per ushtarin e lirise dhe UÇK-se, invalidin e luftes Naim Kadolli ne cilesin e te dyshuarit

Digiqole ad

Të ngjashme