Digiqole ad

Peja dhe Ylli përleshen për liderin e Superligës

 Peja dhe Ylli përleshen për liderin e Superligës

Java e gjashtë në Superligën e Kosovës në basketboll do ta hap siparin me dy ndeshje tejet interesante.

Ndeshja kryesore padyshim do të jetë derbi në mes Pejës dhe Golden Eagle Ylli, takim ky i cili do të zhvillohet në palestrën sportive “Karagaç” në Pejë më fillim nga ora 15:00, shkruan Gazetasheshi.com

“Shqiponjat” në pesë javët e zhvilluar nuk ka pësuar ende asnjë humbje. Ndërsa, “xhebrailat” kanë pësuar një humbje kundër Trepçës, teksa katër të tjera i ka fitore.

Digiqole ad

Të ngjashme