Digiqole ad

Trusti tregon si të aplikoni për tërheqjen e 10% të mjeteve tuaja (VIDEO)

 Trusti tregon si të aplikoni për tërheqjen e 10% të mjeteve tuaja (VIDEO)

Pas takimit me zyrtarë të BQK-së dhe Trustit, Kryeministri i vendit Avdullah Hoti, është deklaruar në një konferencë për media, ku tha se të premten do të hapet zyrtarisht sistemi për aplikim për mjetet nga Trusti.

Faqja e Trustit në Facebook ka shpërndarë një video ku tregon hap pas hapi, se si mund të bëhet aplikimi online për tërheqjen e këtyre mjeteve, përcjellë Klan Kosova.

Digiqole ad

Të ngjashme