Digiqole ad

Suharekë, arrestohen tre përsona për posedim të narkotikëve

 Suharekë, arrestohen tre përsona për posedim të narkotikëve

Suharekë 13.12.2020-15:15.  Raportohet se si rezultat i angazhimeve policore, njësitet e  Drejtorisë për Hetimin e Trafikimit me Narkotik – Prizren, të mbështetur nga njësitet e tjera policore kanë arrestuar pesë të dyshuar meshkujkosovarë, me ç’ rast gjatë kontrollit dhe bastisjes janë konfiskuar : 57 gram substancë narkotike e llojit Kokaine , 44.57 gram substancë narkotike e llojit Marihuanë , një veture Rang Rover, para të gatshme 3200 euro, tre telefona, dy peshore elektrike, një shufër metalike dhe një boks hekuri. Pas intervistimit me vendim te prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Digiqole ad

Të ngjashme