Digiqole ad

Zyrtare: Golden Eagle YLLI shkarkon trajnerin Dragan Radovic

 Zyrtare: Golden Eagle YLLI shkarkon trajnerin Dragan Radovic

Golden Eagle YLLI ka ndërpre bashkëpunimin me trajnerin Dragan Radovic, këtë e ka bërë të ditur vetë klubi suharekas përmes një postimi në ‘Facebook’.
“Pas disa rezultateve te pa favorshme për ne, klubi ka vendosur qe te ndërpres bashkëpunimin me trajnerin Dragan Radovic” kanë shkruar në Fb “Golden Eagle YLLI”.
Tutje kanë shkruar se “Golden Eagle Ylli e falënderon Prle per angazhimin e tij dhe emocionet e dhuruara vitin e kaluar dhe i urojme sukses ne vazhdim”
“Shume shpejt do te u njoftojmë per angazhimin e trajnerit te ri” kanë shkruar në fund klubi suharekas.

Ky është postimi i plotë

Te nderuar qytetar te Suharekes, te nderuar Xhebraila.
E filluam ketë vit te sfidave duke marre parasysh situatën dhe provuam te organizojmë sa me mire qe është e mundur ekipin per sezonen 2020/2021.
Mirëpo gjat rrugës hasem ne vështirësi te për te cilat ne si klub marrim përgjegjësinë para jush dhe u kërkojmë falje për te gjitha.
Pas disa rezultateve te pa favorshme për ne, klubi ka vendosur qe te ndërpres bashkëpunimin me trajnerin Dragan Radovic, Golden Eagle Ylli e falënderon Prle per angazhimin e tij dhe emocionet e dhuruara vitin e kaluar dhe i urojme sukses ne vazhdim.
Shume shpejt do te u njoftojmë per angazhimin e trajnerit te ri.

Se bashku mundemi!
Forca YLLI
Forca Xhebraila

Digiqole ad

Të ngjashme