Digiqole ad

Ka ndërruar jetë Rexhep Kuçi, ish nënkryetar i Komunës

 Ka ndërruar jetë Rexhep Kuçi, ish nënkryetar i Komunës

Ka ndërruar jetë Rexhep Kuçi ish nënkryetarbi Komunës, udhëheqës i qendrës Handikos.

Lajmin e ka bërë të ditur djali i tij Shpend Kuçi

Miq ,shokë dhe familjar pas disa dite qendrimi ne repartin e intenzives nga semundja me Covid sot ndrroj jetë baba ,gjyshi jone Rexhep Kuçi ,faleminderit te gjitheve qe u interesuan dhe na perkrahen gjat ktyre diteve te veshtira per ne!

Digiqole ad

Të ngjashme