Digiqole ad

E turpshme: Mërgimtarit nga Prizreni, ia thyejnë veturën dhe ia vjedhin çantën në Merdar

 E turpshme: Mërgimtarit nga Prizreni, ia thyejnë veturën dhe ia vjedhin çantën në Merdar

Një ngjarje aspak e mirë ka ndodhur në pikën kufitare në Merdare. Një mërgimtar nga rajoni i Prizrenit i cili ka ardhur në Kosovë për t’i kaluar pushimet, ia kanë thyer veturën dhe më pas i kanë marrë çantën në të cilën kishte gjëra me vlerë, raporton TV Prizreni.

Sipas mërgimtarit i njohur për redaksin e Televizionit në bashkëbisedim ka treguar se në çantë kishte dokumenta dhe gjëra me vlerë (dukat) në vlerë deri 10 mijë euro.

Më poshtë keni fotot:

Digiqole ad

Të ngjashme