Digiqole ad

Aksident në dalje të Prishtinës, dy vetura hyjnë në një furrë buke

 Aksident në dalje të Prishtinës, dy vetura hyjnë në një furrë buke

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në dalje të Prishtinës.

Sipas informatave të para dy vetura janë aksidentuar duke hyrë brenda objektit të një furre buke.

IndeksOnline ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes.

Në bazë të pamjeve në vendin e ngjarjes kanë dalë njësiti policor dhe janë duke u ndërmarrë veprimet e nevojshme për largimin e veturave.IndeksOnline

Digiqole ad

Të ngjashme