Digiqole ad

Sulmohet fizikisht gazetari Valon Syla

 Sulmohet fizikisht gazetari Valon Syla

Gazetari kosovar, Valon Syla, është rrahur para pak minutash në afërsi të lagjes “Pejton” në Prishtinë në rrugën “Robert Doll”
Ky sulm fizik ndaj gazetarit Syla vjen pas shkrimeve të tij lidhur me fluksin e madh të mërgatës që kanë ardhur në Kosovë gjatë këtyre ditëve.
Express ka telefonuar dhe Policinë dhe do të ju mbajë të informuar lidhur me rastin.
Express/

Digiqole ad

Të ngjashme