Digiqole ad

Rrahje masive në Suharekë, lëndohet një person

 Rrahje masive në Suharekë, lëndohet një person

Pesë persona pas një mosmarrëveshje janë përleshur mes vete.

Rasti ka ndodhur të premten rreth orës 19:35, në Suharekë.

Sipas raportit të policisë, njëri nga të dyshuarit ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor dhe më pas është liruar në shtëpi.

“Janë shoqëruar në stacionin policor pesë të dyshuar meshkuj  kosovar pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur në mes vete. Njëri nga të dyshuarit ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor dhe më pas është liruar në shtëpi. Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.Telegrafi

Digiqole ad

Të ngjashme