Digiqole ad

(VIDEO)Dalin pamjet nga perleshja në Suharekë, dyshohet se është perdorur armë zjarri

 (VIDEO)Dalin pamjet nga perleshja në Suharekë, dyshohet se është perdorur armë zjarri

Rasti ka ndodhur sot në qytetin e Suharekës.

Një qytetar ka treguar se dy vetura me tabela të huaja janë aksidentuar dhe pas aksidentit personat janë përleshur mes vete.

Dyshohet se ka pasur edhe armë zjarri

Digiqole ad

Të ngjashme