Digiqole ad

Opinion: Kolgeci flet rreth kandidaturës së Avdullah Hotit

 Opinion: Kolgeci flet rreth kandidaturës së Avdullah Hotit

Kandidati jonë për KM është më i pregadituri më i guximshmi dhe i pashantazhueshëm.

I pregaditur sepse është dëshmuar si Ministër e Kryeministër ( dy pozitat më të larta me të cilat kishte udhëhequr) …!

I guximshëm sepse guxoj të drejtoj Qeverinë e Kosovës në kohën kur Albini i shkatërroj krejtësisht raportet me SHBA-në , shtetin mik e aleatin kryesorë të Kosovës, dhe me urtësi,menquri e kujdes arriti ti normalizoj raportet dhe tu rrij karshi premtimëve të Kosovës si Shtet!

I pa shantazhueshëm sepse drejtoj Qeverinë e Kosovës i pa nënshtruar ndaj ASKUJT!

Urime dhe Suksese ,na prift e mbara! ✌️✌️

Digiqole ad

Të ngjashme