• 20/06/2021
Digiqole ad

Urim Zenelaj tregon gjatësinë e saktë të tij në emisionin festiv të ASIST-it (VIDEO)

 Urim Zenelaj tregon gjatësinë e saktë të tij në emisionin festiv të ASIST-it (VIDEO)

Gjiganti i Ponte Prizrenit, basketbollisti Urim Zenelaj i përgjigjet Agon Fehmiut në pyetjen se cila është gjatësia e tij e saktë.

Përfaqësuesi i Kosovës që është lojtari më i gjatë në Superligën e Kosovës, nga tri burime të ndryshme figuron që ka shtatlartësi të ndryshme: 216, 215 dhe
213 centimetra.

Cila në fakt është gjatësia e tij, tregon Urimi në ASISTIN festiv.

https://www.youtube.com/embed/nAn6-ueYahA?feature=oembed

Digiqole ad

Të ngjashme