Digiqole ad

Vdes personi i aksidentuar në Suharekë më 29 dhjetor

 Vdes personi i aksidentuar në Suharekë më 29 dhjetor
Vdes personi i aksidentuar në Suharekë më 29 dhjetor

Ka vdekur personi i cili ishte aksidentuar në autostradën Suharekë-Vermicë më 29 dhjetor.

Sipas njoftimit nga Policia, ai ishte duke u trajtuar në QKUK dhe të hënën më datë 4 janar ka vdekur.

Me vendim te prokurorit viktima dërgohet ne IML për obduksion.© KOHA

Digiqole ad

Të ngjashme