• 05/08/2021
Digiqole ad

Vetaksident në fshatin Sopijë (Video)

 Vetaksident në fshatin Sopijë (Video)

Në fshatin Sopijë, para pak çastesh ka ndodhur një aksident. Sic duket shoferi gjatë ngasjes së veturës ka humbur kontrollin dhe vetura ka përfunduar jashtë rruges. Nuk dihet sa përsona kanë qenë në veturë, por sipas burimeve tona nuk ka të lënduar.

Të ngjashme