Digiqole ad

Kirurgu nga Suhareka befason me gjestin e tij

 Kirurgu nga Suhareka befason me gjestin e tij

Invalidi i UÇK-së Zeqir Hoxha, pas 20 viteve ka arritur ta heq copen e granatës. Operacionin e ka kryer kirurgu nga Suhareka Dr.Nazmi Kolgeci, dhe e gjitha kjo ka kushtuar “ASGJË”.

Njoftimin e ka bërë të ditur veterani dhe invalidi i UÇK-së Zeqir Hoxha.

“UNE INVALIDI UÇK ZEQIR HOXHA FALENDEROJ MJEKUN KIRURGUN NAZMI KOLGECI. I CILI SOT ME OPEROJ COPEN E GRANATES TE CILEN E KISHA QE 20 VITE.QE NGA KOHA E LUFTES.KU PARA NJE JAVE ME DHA PRESION DHE ORT E VONA ME URGJENC ME KAN DERGU NE SPITALIN E PRIZRENIT.

PO ME UDHZIM TE MJEKVE ME UDHZUAN PER TE KIRURGU NAZMI KOLGECI DHE KY PA ASNJE HEZITIM SOT ME OPEROJ DHE PA ASNJE SHPENZIM PAGESE .KU E FALENDEROJ SHUM NGA ZEMRA”

Digiqole ad

Të ngjashme