Digiqole ad

Aksident trafiku në Shirokë

 Aksident trafiku në Shirokë

,

Sipas burimeve të Suhareka Express aksidenti ka ndodhur në rrugen Suharekë – Prizren te vendi i njohur si Ura e Sopijës.

Ende nuk dihet për të lënduar, në vend të ngjarjes kanë dalur policia dhe njësiti i zjarrëfiksëve. Si shkak duket të jenë kushtet atmosferike.

Suhareka Express do t’iu mbajë të informuar.

Digiqole ad

Të ngjashme