Digiqole ad

Ballkani largon 6 lojtarë

FC Ballkani ka njoftuar tifozër pë lojatrët me të cilët ka ndërprerë kontratën

“Njoftim

Të dashur tifoz

Pas mbarimit te stinorit vjeshtor, tani në afatin kalimtar i cili karakterizohet me lëvizje të futbollistëve, duke u përpjekur për më të mirën e klubit dhe lojtarëve kemi arritur marrëveshje të dyanshme dhe me mirëkuptim për nderprerjen e bashkëpunimit me lojtarët :

Armend Rugji;
Liridon Fetahaj;
Roni Gashi;
Melos Bajrami
Armin Bosnjak
Leorant Marmullaku

Ne si klub i falenderojm të gjithe të lartëcekurit për kontributin e dhënë duke mbrojtur ngjyrat e klubit tonë. Me këtë rast i’u urojmë shëndet dhe suksese të mëtutjshme në futboll 🙏

Gjithashtu i’u njoftojme se kemi gjetur bashkpunim me klubet nga liga e parë për huazimin e lojtarëve tanë të cilët nuk kan pasur shume hapsirë ne klub, ku presim se të gjithë do të ken sjellje dhe punë profesonale 🙏,

Huazimet:
Albin Berisha (Liria FC);
Endrit Asllanaj (FC Malisheva);
Bleon Sekiraqa (FC Malisheva).

Na priftë e mbara Suharekë”

Digiqole ad

Të ngjashme