Digiqole ad

Një i mitur e therr me thikë një përson në Shtime

 Një i mitur e therr me thikë një përson në Shtime

Një i mitur ka sulmuar me thikë një person, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Ngjarja ka ndodhur në Shtime mbrëmë rreth orës 18:20.

Policia ka njoftuar se viktima ka pranuar tretman mjekësor në QKMF në Shtime dhe më pas është dërguar për trajtim të mëtutjeshëm.

Nuk bëhet e ditur nëse i dyshuari është arrestuar.

Digiqole ad

Të ngjashme