Digiqole ad

Agron Berisha: Nuk keni parë gjë akoma, na pret një pranverë e nxehtë

 Agron Berisha: Nuk keni parë gjë akoma, na pret një pranverë e nxehtë

Agron Berisha: Nuk keni parë gjë akoma, na pret një pranverë e nxehtë

Drejtori Sportiv i KB Golden Eagle Ylli ka shkruar një status mjaft të gjatë në profilin e tij në facebook. Berisha thotë se po ngritet niveli i ligës dhe kjo është e mirë, gjithashtu u bënë me dije se vendi i parë këtë vit do të vie në Suharekë.

Berisha i sigurom të gjithë se Ylli është ekip me stabilitet financiar fal sponsorit serioz që nuk kursen asgjë për klubin.

Ja postimi i plotë:

“Po behet shume nxehte ne pranvere e mira e gjithe ksaj pune eshte ngritja e nivelit te liges se basketbollit .Vetem nje vend i pare ate duhet me dite te gjithe sivjet ku ka me ardhe . Nje sqarim te vogel per gjithe ata qe brengosen per te ardhmen e golden eagle yllit .nuk e keme ne plan te luajm vetem sivjet ne po jau perkujtoj qe 6 vite jeme ekipi me stabilitetin me te mire finacjar se kemi sponzor nje kompani qe nuk kursen asgje per te miren e sportit e ne veqanti klubit tone. Nuk e di a eshte panike apo qfare eshte por ju siguroj qe ne te ardhmen keni me pa golden eagle yllin e vertet ende nuk keni pa asgje qka ka me pa.Inkurajoj te gjithe per ngritjen e nivelit e gjithe rivaleve sivjet po ua them sivjet me na fal se keme vendos ne .”

Digiqole ad

Të ngjashme