• 20/06/2021
Digiqole ad

Rikthehet ariu në Prizren (VIDEO)

 Rikthehet ariu në Prizren (VIDEO)

Rrugët dhe malet në disa fshatra të Prizrenit janë të mbuluara nga bora.

Në ndërkohë banorët e fshatit Manastiricë të kësaj komune janë vizituar nga një vizitor jo i zakonshëm.

Banorët mbrëmë kanë filmuar një ari duke vrapuar në zonat e këtij fshati.

Pamjet e siguruar nga RTV BESA, ju sjellim në linkun e mëposhtëm:

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=427696222006700

Digiqole ad

Të ngjashme