• 20/06/2021
Digiqole ad

Drejtoresha e Inspeksionit, kandidon për deputete

 Drejtoresha e Inspeksionit, kandidon për deputete

Drejtoresha e Inspeksionit në komunën e Suharekës, ka njoftuar se dotë jetë ne garë për deputete dhe do të jetë në listën e NISMA-s.

Përmes një postimi në facebook, Jehona Rrafshi njofton:

“Të nderuar familjar,miq ,qytetar të Republikës së Kosovës

Ju njoftojë se kam marrë besimin e Kryetarit të Nismës Socialdemokrate z.Fatmir Limaj.
Sot zyrtarisht jam e nominuar si kandidate për deputete në zgjedhjet Parlamentare te 14 shkurtit të Republikës së Kosovës.

E propozuar nga Nisma Socialdemokrate Dega Therandë.
Synimi im kryesorë është që të jem zëri përfaqësues i të gjithë qytetarëve të Republikës së Kosovës pa dallim e veçmas i nënave, grave dhe vajzave tona të cilat gjithmonë kan nevojë për mbështetje dhe përkrahje.
Bashkë me #KryeministrinFatmirLimaj.
Me respekt:
Jehona Rrafshi-Lumi”

Digiqole ad

Të ngjashme