• 20/06/2021
Digiqole ad

Leshan: Vetura godet këmbësorin

 Leshan: Vetura godet këmbësorin

Fsh. Leshan, Suharekë 16.01.2021 – 16:20. Ka ndodhë një aksident trafiku të përfshirë një automjet me ngasës mashkull kosovar dhe një këmbësor mashkull kosovar. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësori i cili është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit. I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./ Thuhet në raportin policor.

Digiqole ad

Të ngjashme