Digiqole ad

Muharremaj thotë se edhe sot të rinjë nga Suhareka kanë aderuar në AAK

 Muharremaj thotë se edhe sot të rinjë nga Suhareka kanë aderuar në AAK

Kryetari i komunës Bali Muharremaj i cili është edhe kryetar i degës së Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në Suharekë, përmes një postimi në facebook ka thënë:

“Sërish aderime të reja…✅
Po bëhemi bashkë për një proces, i cili pa dyshim se na e sjellë fitoren në Therandë dhe Kosovë.

Për Punën e Mirë ! 👌”

Digiqole ad

Të ngjashme