Digiqole ad

Final 8, luhët me tifozë, xhebrailat falënderojnë Zemajn dhe këshilltarin Flamur Bytyçi

 Final 8, luhët me tifozë, xhebrailat falënderojnë Zemajn dhe këshilltarin Flamur Bytyçi

Përkundër se edhe më tutje nuk ka asgjë zyrtare, lajmet që po qarkullojnë në media dhe në qytetin e Therandës, “FINAL 8” do të zhvillohet në “13 Qershori”.

Madje, sipas asaj që shkruan faqja e tifozëve portokalli, ky kompeticion do të luhet me praninë e shikuesve.

Në fakt, skuadër organizatore për këtë edicion ishte vendosur Rahoveci, por që në fund, “Vreshtarët” u tërhoqën, për shkak se sipas tyre FBK-ja po has në vesh të shurdhër ndaj ankesave për gjyqtarët.

Më poshtë edhe postimi i plotë i “Xhebrailave”:

PO PO PO Final8 në Basketboll luhet me Tifozë në Suharekë
Xhebraila a jeni gati .
Një falenderim të madh për Ministrin e Shendetësis Armend Zemaj dhe këshilltarin Flamur U. Bytyçi Faleminderit

Digiqole ad

Të ngjashme