Digiqole ad

Samadrexha në mbështetje të LDK-së dhe kandidatëve të saj!

 Samadrexha në mbështetje të LDK-së dhe kandidatëve të saj!

Samadrexha në mbështetje të LDK-së dhe kandidatëve të saj!

Mbështetja për LDK-në dhe kandidatët e saj nga dega e Suharekës vazhdon të shtrihet në secilen shtëpi, secilen lagje e secilin fshat.

Mbrëmë në Samadrexhë kandidatët e saj morën mbështetje të fuqishme për fitoren e radhës së LDK-së.

Të bashkuar për fitore!/ Thuhet në njoftimin e Lidhjes Demokratike dega në Suharekë.

(Artikull i sponzorizuar)

Digiqole ad

Të ngjashme