• 18/05/2021
Digiqole ad

Suharekë: Nën kërcënimin e thikës, plaçkitet taksisti

 Suharekë: Nën kërcënimin e thikës, plaçkitet taksisti

Fsh.Sopij, Suharekë, 29.01.2021-22:05.Viktima mashkull kosovar-taxist, ka njoftuar se dy persona të dyshuar të panjohur nën kërcënimin e thikës i kanë grabit 87 euro dhe dy telefona. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në tretman mjekësor./Thuhet në njoftimin e policisë.

Digiqole ad

Të ngjashme