• 18/05/2021
Digiqole ad

Dhjetëra të rinjë i bashkohen LDK-së në Suharekë

 Dhjetëra të rinjë i bashkohen LDK-së në Suharekë

Sot në selinë ë Lidhjes Demokratike të Kosovës  është mbajtur njëceremoni e veqantë me strukturat e kësaj partie, kandidatë për deputetë dhe shumë të rinjë e simpatizantë të partisë, transmeton Botapress.info.

Gjatë këtij tubimi, të cilin e kanë shpërndarë  në rrjetet sociale, anëtarë të LDK-së në Suharekë, u panë shumë të rinjë dhe të reja të cilët kanë zgjedhur LDK-në si partinë e tyre të zemrës dhe të së ardhmës.

Në këtë ceremoni të vecantë,  morën pjesë edhe kandidatë të Lidhjes Demokratike të Kosovës në listat zgjedhore të 14 Shkurtit, si Driton Selmanaj, Ardian Shala, Alma Lama, Sali Asllanaj, Buleza Kuqi e Shefket Kolgeci, njofton Botapress.

Digiqole ad

Të ngjashme