• 16/06/2021
Digiqole ad

LDK në Suharekë hap fushatën, Sali Asllanaj: Jemi të bindur në fitore

 LDK në Suharekë hap fushatën, Sali Asllanaj: Jemi të bindur në fitore

Tashmë edhe Lidhja Demokratike e Kosovës,  Dega në Suharekë ka hapur zyrtarisht fushatën e saj zgjedhore për zgjedhjet parlamentare të 14 Shkurtit 2021.

Në një fotografi të postuar në rrjetin social Facebook, kandidati për deputet nga LDK në Suharekë Sali Asllanaj, shihet me strukturën e kësaj dege, të bashkuar për një fitore, siç kishte shprehur Asllanaj.null

“Këta aktivistë dhe anëtarë të LDK-së dega në Therandë, janë të bindur në fitore.Na mbeten edhe 12 ditë deri në festën e fitores.Urime hapjen e fushatës, na priftë e mbara”, kishte shkruar kandidati dhe njeherësh ish kryetari i Komunës së Suharekës Sali Asllanaj.

Sali ASLLANAJ 41

Kujtojmë që kandidati për deputet nga radhet e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Dr. Sali Asllanaj në këto zgjedhje parlamentare mban numrin 41 në listën e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

[Artikull i Sponzorizuar]

Digiqole ad

Të ngjashme