• 18/05/2021
Digiqole ad

“ Vreshtarët” sigurojnë gjysmëfinalen e Final 8

 “ Vreshtarët” sigurojnë gjysmëfinalen e Final 8

Ndeshja që u mbajtë në palestrën 13 Qershori ndërmjetë KB Rahovecit dhe KB Trepçës, përfundoi me rezultat 66-64 në favor të “ Vreshtarve”.

Dhe pret fituesin e duelit të ndeshjes KB Peja dhe KB Sigal Prishtina

Digiqole ad

Të ngjashme