• 16/05/2021
Digiqole ad

Albena Reshitaj: Bllaca për mua krenari e nder

 Albena Reshitaj: Bllaca për mua krenari e nder

Në vizitën që bëri kandidatja për deputete nga radhët e AAK-së, Albena Reshitaj në Bllacë u shprehë se  ky fshat është nder dhe krenari për të.

Njeherësh nga Bllaca ajo bëri thirrje që ta votojnë AAK-në si parti dhe atë si deputete.

Kujtojmë se Albena Reshitaj kandidon për mandatin e dytë si deputete dhe mbanë numrin 6

[Artikull i Sponzorizuar]

Digiqole ad

Të ngjashme