• 17/05/2021
Digiqole ad

“Xhebrailat” pushtojnë palestrën 13 Qershori pasi siguruan finalen e Final 8

 “Xhebrailat” pushtojnë palestrën 13 Qershori pasi siguruan finalen e Final 8

“ Xhebrailat’’ pushtuan palestrën e 13 Qershorit  pasi  KB Golden Eagle Ylli “deklasoi” skuadrën e Rahovecit me rezultat 87- 66 duke siguruar finalen.

Golden Eagle Ylli e pret në finale fituesin e duelit mes KB Ponte Prizreni dhe Sigal Prishtina .

Digiqole ad

Të ngjashme