• 17/05/2021
Digiqole ad

Enver Hoxhaj sot viziton Suharekën

 Enver Hoxhaj sot viziton Suharekën

Enver Hoxha sot viziton Suharekën

PDK dega në Suharekë njofton të gjithë anëtarët, simpatizantët, strukturat dhe mbështetësit e PDK-së si dhe gjithë qytetarët e Suharekës, se sot (e Shtune) nga ora 19:00 në shkollên profesionale Avdyl Ramaj në Shirokë(( Zona Industriale)

Sponzorizuar
Sponzorizuar

Në takim marrin pjesë: Kandidati për Kryeministër Prof. Dr. Enver Hoxhaj, si dhe kandidatët për deputetë nga Suhareka.

Digiqole ad

Të ngjashme