• 13/06/2021
Digiqole ad

Gjendet i vdekur një 22 vjeçar në fshatin Banjë e Pejës

 Gjendet i vdekur një 22 vjeçar në fshatin Banjë e Pejës

Një 22-vjeçar është gjetur i pajetë gjatë ditës së sotme në Banjë të Pejës.

Lajmin e ka konfirmuar Driton Rugova, zëdhënës në Policinë Rajonale të Pejës.

“ Sot rreth orës 11:35 policia është njoftuar për një person pa shenja jete, ka dal në vendin e ngjarjes. Mjeku kujdestar ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka konstatuar vdekjen e tij. Rasti ka ndodhur në Banjë të Pejës, viktima është 22-vjeçar”, tha Rugova.

Digiqole ad

Të ngjashme