• 18/05/2021
Digiqole ad

Vjosa Osmani ia ‘huq’ keq me Suharekën

 Vjosa Osmani ia ‘huq’ keq me Suharekën

Vjosa Osmani ia ‘huq’ keq me Suharekën

UD presidentit njëherit dhe kryeparlamentarja zonja Vjosa Osmani, kandidate për deputete në listën e VV-së pas vizitës në Suharekë ka publikuar dy fotografi në facebook me mbishkrimin “Sot në Suharekë ❤️”

Por siç duket Vjosa nuk ka njohuri të mjaftueshme për Suharekën, pasi në këtë postim Vjosa Osmani ka publikuar fotografinë e shkrepur gjatë vizitës në qytetin e Shtimes.

E pas komenteve të shumta Osmani së pari fshinë fotografinë dhe pastaj e zëvendëson me një tjetër.

Më poshtë gjeni fotografitë e publikuara dhe ato të modifikuara pastaj.

Postimi i fillestar

Digiqole ad

Të ngjashme