Digiqole ad

Osmani: Suhareka është bastion i ndryshimit, jo i të tjerëve

 Osmani: Suhareka është bastion i ndryshimit, jo i të tjerëve

Nga Suhareka,Vjosa Osmani shprehet se ky qytet nuk është bastion i të tjerëve,por është bastion i ndryshimit.

Këtë deklaratë ajo e bëri në tubimin që Lëvizja Vetëvendosje pati sot në Suharekë.

Me tutje ajo shtoi se ” Ju duhet të bëni te mundu referendumin e 14  shkurtit dhe ju siguroheni që vota juaj mos te keqperpdoret kurrë më.

Digiqole ad

Të ngjashme