• 20/06/2021
Digiqole ad

Aksident trafiku mes dy veturave në Shirokë

 Aksident trafiku mes dy veturave në Shirokë

Në një aksident trafiku që ka ndodhur në Shirokë mes dy veturave, është raportuar se pos dëmeve materiale, ka pasur edhe të lënduar.

Në raportin e policsë thuhet se si pasojë e aksidenitit të lëndduar kanë mbetur dy meshkuj Kosovarë të cilët ishin edhe drejtues të veturave dhe tre pasagjere femra.

Rasti ka ndodhur në Shirokë gjatë ditës së djeshme.

 Aksident trafiku në Shirokë [FOTO]

Digiqole ad

Të ngjashme