Digiqole ad

Dr. Ardian Shala, iu uron festën e Pavarsisë

 Dr. Ardian Shala, iu uron festën e Pavarsisë

Dr. Ardian Shala përmes një postimi në facebook ka uruar qytetarët për ditën e Pavarsisë

Shala thotë se; Sot është një ditë e veçantë për të gjithë kombin, është datë e veçantë e historisë sonë të lavdishme, në të cilën i përkulemi vizionarëve, dëshmorëve e martirëve të çdo periudhe

Ja postimi i plotë i Dr. Ardian Shalës:

“Urime 17 Shkurti dita e Pavarësisë së Kosovës!

Sot është një ditë e veçantë për të gjithë kombin, është datë e veçantë e historisë sonë të lavdishme, në të cilën i përkulemi vizionarëve, dëshmorëve e martirëve të çdo

I përkulemi veprës të atyre që punuan e sakrifikuan për lirinë e atdheut.

Sakrificën e Tyre do ta nderojmë me përgjegjshmëri njerëzore e institucionale për të ardhmen e vendit dhe brezave që do të vijnë.

Lavdi Dëshmorëve dhe Martirëve të Kombit!

Dr. Ardian Shala – Kryetar i Degës së LDK-së në Suharekë

Digiqole ad

Të ngjashme