• 16/05/2021
Digiqole ad

Fëmijët befasojnë kryetarin Bali Muharremaj në Festën e Pavarsisë

 Fëmijët befasojnë kryetarin Bali Muharremaj në Festën e Pavarsisë

Në një postim të bërë nga i pari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj,ai tregon befasinë e marrë nga Buna, Mjellma dhe Ermali, tre fëmijë që sot e suprizuan atë me dhuratat që ia ofruan për nder të festës së Pavarsisë.

“ Buna, Mjella dhe Ermali sot më befasuan me dhuratat e tyre për Festën e Pavarsisë. Ata janë e ardhmja jonë, dhe në me tërë angazhimin tonë përkushtohemi për ta”- shkruante në postim e kryetarit të Suharekës.

May be an image of 2 people, child, people standing and indoor
May be an image of 2 people, child and people standing
May be an image of 2 people, child and people standing

Digiqole ad

Të ngjashme