Digiqole ad

Arrestohet i dyshuari që dëboi nga shtëpia gruan dhe birin e tij në Suharekë

 Arrestohet i dyshuari që dëboi nga shtëpia gruan dhe birin e tij në Suharekë

Në njoftimin e policisë thuhet se është arrestuar i dyshuari që dëboi nga shtëpia gruan dhe të birin  e tij.

Rasti ka ndodhur në Suharekë.

Më tutje thuhet se i dyshuari ka qenë nën ndikimin e alkoolit kur ka ndodhur rasti.

I dyshuari me vendim të prokurotit pas intervistimit është dërgur në mbajtje.

Digiqole ad

Të ngjashme